دسترسی به اینترنت خصوصی با VPN

دسترسی به اینترنت خصوصی با VPN

دسترسی به اینترنت خصوصی با VPN

دسترسی به اینترنت خصوصی با VPN

به دلیل رشد روز افزون هکر­ها در اینترنت، تصمیم گرفتیم مقاله­ای در این رابطه تهیه کنیم پس با ما همراه باشید. استفاده از فیلترشکن نسبت به گذشته در میان مردم محبوبیت بیشتری پیدا کرده به همین دلیل اکثر کاربران در اینترنت از Vpn جهت حفظ داده­ها و حریم شخصی خود استفاده می­کنند. از طریق Vpn می­توان به صورت مخفی و ناشناس در سطح اینترنت وبگردی کرد. یکی از مزیت­های VPN همین حفظ حریم خصوصی است. در این حالت هکرها و جاسوسان اطلاعات نمی­توانند به اطلاعات شخصی شما دست پیدا کنند.

دسترسی به اینترنت خصوصی با VPN

استفاده از فیلترشکن برای یک وبگردی ایمن و البته با سرعت بالا در اینترنت بسیار مطلوب است. افراد از این طریق می توانند به اطلاعات و داده­های خود در سطح اینترنت در هر زمان و هر مکانی دسترسی داشته باشند. یا  کسب ­وکار خود را در اینترنت رونق ببخشند. این کار از طریق VPN راحت­تر صورت می­گیرد.

چرا که گشت­وگذار محافظت­نشده در اینترنت ممکن است مشکل ایجاد کند. مثلا همان مشکلی که ۱۵ سال پیش برای پیت تاونزند گیتاریست معروف اتفاق افتاد. فردی با اطلاعات شخصی این گیتاریست یک سایت پورنوگرافی برای کودکان راه­اندازی کرده بود. وی مدتی تلاش کرد تا ثابت کند این کار را نکرده و شخص دیگری با مشخصات او اقدام به چنین کاری کرده است.

دلایل استفاده از VPN

تا اینجا مقاله متوجه شدیم که استفاده نکردن از VPN ممکن است چه دردسرهایی در فضای مجازی برای کاربران به وجود بیاورد.

برخی از دلایلی که نشان می دهد چرا کاربران به فیلترشکن نیاز دارند:

  1. برخی کاربران جهت مخفی کردن اطلاعاتشان در سطح اینترنت از فیلتر شکن استفاده می­کنند و به صورت مخفی از اینترنت استفاده می­کنند بدین منظور از جاسوسان اینترنت در امان هستند.
  2. برخی کاربران جهت استفاده از سایت­های گیمینگ از فیلتر شکن استفاده می­کنند چرا که این سایت­ها در کشورشان مسدود است.
  3. همچنین جهت استفاده از سایت­های مسدود شده محبوب، برخی کشورها مانند اسکایپ، یوتیوب، فیس­بوک و… نیازمند VPN هستیم.
  4. استفاده از فیلترشکن جهت مشاهده شبکه­های تلویزیونی مثل: ABC، FOX، BBC و …

و در پایان

به طور قطع نمی­توانیم دلایل استفاده افراد از فیلترشکن را بیان کنیم اما به طور عمده استفاده از فیلترشکن جهت حفظ اطلاعات خصوصی و وبگردی ایمن بیشترین تقاضا افراد برای استفاده از فیلترشکن است. بدین منظور شما نیز می­توانید با خرید VPN  می توانید ضامن امنیت خود باشید و با خیال راحت به وب گردی در اینترنت و شبکه­های اجتماعی بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید