خرید vpn امارت

خرید vpn امارت

خرید vpn امارت

خرید vpn امارات

vpn کشور امارات نسبت به کشورهای دیگر از مزیت های بالاتری برخوردار است، که همین موضوع باعث شده افراد بیشتری ترغیب به خرید vpn امارت شده و از vpn این کشور استفاده کنند.

هدف ما در این مقاله نشان دادن مزیت های vpn کشور امارات است و اصول و ضوابط مربوط به آن را بررسی می کنیم. در ادامه به مواردی اشره می کنیم که باعث جذب بیشتر مشتری ها به vpn امارت می شود.

خرید vpn امارت

کشور امارات به ایران نزدیک بوده و ارتباطات بین دو کشور به راحتی برقرار می شود، همچنین کشور امارات، از روابط  خوبی با کشور های دیگر مثل ایران بهره مند است که همین موضوع باعث شده تا بتوان حساب های بانکی مثل paypalرا از این کشورها افتتاح کرده و خرید های خود را تحت عنوان یک شهروند اماراتی به صورت اینترنتی خریداری کنیم.

خرید vpn امارت

یکی دیگر از مزیت های vpn این کشور، پیدا کردن فردی است که به زبان فارسی تسلط داشته باشد. این کار برای دریافت کالا، یا ارسال از امارات به ایران کمک بسیاری می کند.

البته باید توجه داشت که هر vpn  هر کشوری، هر چند مزیت های بالایی داشته باشد، معایبی نیز دارد مثلا: در کشور امارات تماس های صوتی و تصویری برنامهwhats  appفیلتر بوده و کاربران نمی توانند از آن استفاده کنند.

برای خرید، باید از فیلتر شکن کشور امارات استفاده کنیم، دلیل این موضوع چیست؟

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که چرا برای خرید کردن از کشور امارات نمی توان از فیلتر شکن های دیگر مثلا آمریکا استفاده کرد؟

در پاسخ باید بگویم که IP شما چک شده و همین موضوع است که، مجاز شدن یا نشدن شما برای خرید را مشخصمی کند.

شما برای خرید کردن از کشور امارات قبل از هرکاری باید یک فیلترشکن امارات داشته باشید چرا که هنگام ثبت خرید، IP که از شما می خواهند باید به طور حتم از کشور امارات باشد یعنی IP شما بررسی شده و اگر از کشوری به غیر از امارات باشد سریعا شما را مسدود کرده در نتیجه اجازه خرید به شما را نخواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید