خرید کریو وی پی ان با قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد آن

خرید کریو وی پی ان با قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد آن

خرید کریو وی پی ان با قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد آن

خرید کریو وی پی ان با قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد آن
خرید کریو وی پی ان

 

استفاده درست از شبکه های مجازی

با توجه به اینکه برخی از شبکه های مجازی نیاز به فیلترشکن دارند تا با استفاده از هر یک از آن ها بتوان شبکه های مجازی را باز کرد و به خوبی از آن ها استفاده کرد؛ خرید کریو وی پی ان به عنوان یک فیلترشکن خوب پیشنهاد خوبی است تا شما با استفاده از این گونه از فیلترشکن ها بتوانید دسترسی راحت تری به شبکه های مجازی و همچنین سایت هایی نمایید که با استفاده از مرورهای اینترنت معمولی امکان ورود به آن ها نمی باشد.

مسئله تحریم نیز از جمله مسائلی شده است که برخی از سایت های ایرانی به روی کاربران بسته می شود و آن ها نمی توانند به خوبی از این سایت ها بهره مند شوند. شاید یکی از سایت های شناخته فیلتر شده مشهور؛ سایت یوتیوب باشد که همه ما نسبت به این سایت آگاهی داریم. به همین علت به منظور بهره مندی از این سایت یا سایت های دیگری که می توان استفاده های مفیدی از آن ها برد؛ نیاز به خرید کریو وی پی ان می باشد. در ادامه بیشتر در خصوص این فیلترشکن سخن به میان خواهد آمد.

کریو وی پی ان چیست و چه کاربردی دارد؟

سرویس کریو یا به صورت انگلیسی Kerio به واقع یک VPN یا فیلترشکنی است که به شما امکان باز کردن سایت های فیلتر شده را می دهد. به این صورت که شما می توانید با خرید کریو وی پی ان در اشتراک گذاری های مختلف از این سرویس به خوبی بهره مند شوید. بنابراین در صورتی که شما دائما با کامپیوتر شخصی یا لب تاب یا حتی گوشی های همراه خود نیاز به ارائه خدمات لازم در وب سایت های معتبر خارجی فیلترشده را دارید؛ می توانید تنها با خرید کریو وی پی ان از این امکان استفاده کنید. به این ترتیب که سرویس های مختلف یک ماهه، دو ماهه، سه ماهه و… را می توانید خریداری نمایید و از مزیت های شایان توجه این گونه از سرویس ها به خوبی استفاده مفید و به جایی آورید.

مزایای خرید کریو وی پی ان
مزایای خرید کریو وی پی ان

 

مزیت های خرید کریو وی پی ان

خرید کریو وی پی ان دربردارنده مزیت های شایان توجهی است که شما می توانید با صرف هزینه ممکن برای خرید کریو وی پی ان از مزیت های شایان توجه آن به خوبی بهره مند شوید. از جمله مزیت هایی که با خرید کریو وی پی ان می توانید به دست آورید؛ می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • درصد قطعی بسیار پایین

شاید یکی از اصلی ترین دلایلی که معمولا طیف وسیعی از مردم رو به خرید کریو وی پی ان آورده اند؛ درصد احتمال قطعی بسیار پایین آن می باشد. چرا که معمولا فیلترشکن ها با سرعت بسیار پایینی عرضه می شوند و دائما قطع و وصل می شوند و همین مسئله موجب به هم ریختگی اعصاب کاربر می شود. به گونه ای که وی نمی تواند به خوبی از سرویس های این برنامه استفاده به عمل آورد و زمان زیادی از وی هدر می رود. به همین منظور با در نظر گرفتن این مسئله شما می توانید با خرید کریو وی پی ان با درصد احتمالی قطعی و حتی زیر یک درصد از خدمات ارائه شده این فیلترشکن به خوبی بهره برده و استفاده مفید و به جایی از شبکه های فیلتر شده به عمل آورید.

  • امنیت بالا

به غیر از بحث قطع و وصل بودن؛ امنیت از دیگر مسائل بسیار مهمی است که شما می توانید با خرید کریو وی پی ان از امنیت بالا آن نیز بهره مند شوید. به این صورت که برخی از برنامه ها قابل اعتماد نیستند و ممکن است تمامی فایل های شخصی شما لو بروند یا به رمزهای کارت های شما دسترسی داشته باشند که همین مسئله سبب ترس و ایجاد دلهره در نهاد هر کسی می شود. اما شما با خرید کریو وی پی ان می توانید با ضریب امنیتی بالا از سرویس های این فیلترشکن به خوبی بهره مند شوید و بدون هیچ گونه ایجاد نگرانی از امنیت بالای وی پی ان نامبرده شده به خوبی استفاده و بهره لازم را ببرید.

  • سرعت

سرعت فیلترشکن نیز از جمله مسائل بسیار مهمی است که پیش از خرید هر گونه فیلترشکنی می بایست در نظر گرفته شود. شما با فراغ بال می توانید با خرید کریو وی پی ان از سرعت بالا و بی نظیر آن استفاده ببرید تا بدون هیچ گونه قطع و وصلی و با سرعت بالا به دانلود و آپلود برنامه های مورد نظر بپردازید و از فیلترشکن مورد نظر به خوبی بهره مند گردید.

  • پشتیبانی ۲۴ ساعته از سرویس ها

شما با خرید کریو وی پی ان می توانید در هر ساعتی از شبانه روز از وجود فیلترشکنی قوی و پرسرعت بیشترین بهره را ببرید. در صورتی که شما از شبکه های مجازی و نیز سایت های معتبر خارجی در هر ساعتی از شبانه روز استفاده می کنید و نیاز شما به یک فیلترشکن قوی و کارآمدی می باشد؛ می توانید با خرید کریو وی پی ان به این مهم دست یابید و وی پی ان مورد استفاده خود را پس از خرید، مورد استفاده قرار دهید.

خرید کریو وی پی ان و استفاده از آن با استفاده از دستگاه های مختلف

خرید کریو
خرید کریو

در صورتی که از دستگاه های مختلفی در منزل خود استفاده می کنید و می خواهید همزمان با تلفن همراه و لب تاب خود یا تلفن همراه سایر ساکنین خانه با استفاده از خرید کریو وی پی ان به سایت های معتبر فیلتر شده دسترسی سریع و آسانی داشته باشید؛ می توانید با توجه به خرید کریو وی پی ان و امکانات منحصر به فرد آن همزمان به دستگاه های مختلف وصل شده و به خوبی همگی از وجود چنین فیلترشکن قوی و پرقدرتی نهایت بهره وری را داشته باشید. بنابراین دیگر نیاز به خرید کریو وی پی ان برای هر یک از دستگاه های خود نیست؛ بلکه با خرید یک کریو وی پی ان می توانید سایر دستگاه های منزل خویش را نیز به این فیلترشکن قوی وصل کرده تا همگی از وجود چنین قابلیتی بهره لازم را ببرند. بنابراین پیش از خرید کریو وی پی ان به این مسائل توجه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید