خرید فیلتر شکن ارزان برای کامپیوتر و موبایل

خرید فیلتر شکن ارزان برای کامپیوتر و موبایل

خرید فیلتر شکن ارزان برای کامپیوتر و موبایل

خرید فیلتر شکن ارزان برای کامپیوتر و موبایل
خرید فیلتر شکن

خرید فیلتر شکن ارزان به شما امکان می دهد به صورت خصوصی و ناشناس به اینترنت متصل شوید. احتمالا شما در مورد چگونگی ضروری بودن چنین خدماتی نظیر وی پی ان بسیار شنیده اید، اما هنوز هم ممکن است آگاهی کاملی درباره استفاده از وی پی ان و مزایای خرید فیلتر شکن ارزان نداشته باشید.

VPN ها در بین کاربران با بهره گیری از فناوری محبوبیت بیشتری پیدا می کنند اما هنوز هم میان مردم دنیا رایج نیست و همچنین استفاده از بهترین خدمات رایگان نیست و شما نیازمند خرید فیلتر شکن ارزان هستید. بنابراین، چرا باید تحقیق را انجام داده و VPN مناسب را برای خود پیدا کنید؟ در واقع سناریوهای بسیار عالی در دنیای واقعی وجود دارد که یک VPN می تواند کمک بزرگی به تجربه مرور شما در سطح اینترنت باشد.

در اینجا لیستی از مزایا VPN در اختیار شما قرار داده شده است که  می تواند به شما توضیح دهد که چرا خرید فیلتر شکن ارزان ارزش دارد و چرا باید از وی پی ان استفاده کنید.

با خرید فیلتر شکن ارزان هویت شما مخفی می ماند!

با خرید فیلتر شکن ارزان هربار ورود به اینترنت، به شما یک آدرس IP اختصاص می دهد. این آدرس IP منحصر به فرد کامپیوتر یا دستگاه تلفن همراه شما را مشخص می کند، به این معنی که می توان همه فعالیت های آنلاین خود را در آن ردیابی کرد. همه چیز از لینک هایی که روی آنها کلیک می کنید تا مواردی که در Google جستجو می کنید می توانید به آدرس IP شما برگردد. VPN آدرس IP شما را جا به جا می کند تا فعالیت های شما قابل ردیابی نباشند.

حتما بخوانید : خرید فیلترشکن سازمانی با امکانات خاص خود

این کار با ارسال آنلاین از طریق یک شهر یا کشور انجام می شود، بنابراین ردیابی هر چیزی به منبع اصلی، یعنی شما، بسیار برای دولت و هکرها سخت خواهد بود.

اگر از نظارت دولت نگران هستید یا فکر می کنید ISP های مختلف اقدام به ردیابی شما می کنند، می توانید با خرید فیلتر شکن ارزان از هویت خود محافظت کنید و اجازه ندهید تا کسی شما را ردیابی کند و یا اطلاعات شخصی شما در سطح اینترنت پخش شود.

خرید وی پی ان ارزان
خرید وی پی ان

دور زدن محدودیت های جغرافیایی با خرید فیلتر شکن ارزان

آیا تا به حال سعی کرده اید به یک وب سایت یا سرویس پخش ویدیو و یا بازی دسترسی پیدا کنید تا با پیامی مشابه با “متاسفیم، مطالبی که درخواست کردید در کشور شما موجود نیست” روبرو شوید؟ مطمئنا زمانی که با چنین پیام هایی روبرو می شوید می تواند برای شما بسیار ناراحت کننده باشد. سرویس های پخش فیلم و سریال مانند Netflix و Amazon Prime Video محتوای مختلفی را در کشورهای مختلف ارائه می دهند که شما نمی توانید از کشورهای تحریمی نظیر ایران و افغانستان آنها را تماشا کنید. شما میتوانید با خرید فیلتر شکن ارزان به راحتی اقدام به محتوای جهانی کنید که در سایت Netflix برای شما منتشر شده است.

با استفاده از VPN، شما می توانید یک آدرس IP مستقر در آمریکا به دست آورید، مهم نیست که در آن مکان حضور دارید یا خیر، در واقع خرید فیلتر شکن ارزان به شما امکان می دهد به راحتی ISP های خارج از کشور را دور بزنید و برای مثال در آمریکا حضور داشته باشید و یک شخص آمریکایی در حال بازدید از سایت است.

حتما بخوانید : خرید وی پی ان قانونی در شرکت های مختلف ایرانی

شما می توانید با خرید فیلتر شکن ارزان به انواع سرور های کشور مختلف دست داشته باشید و از این جهت از هر سایتی که می خواهید بازدید کنید. به عنوان مثال، اگر در ایران هستید، می توانید محتوای Netflix مبتنی بر کشور انگلستان و آمریکا را مشاهده کنید. در واقع باید ببینید که محتوا مختص به کشوری که از آن وی پی ان استفاده می کنید وجود دارد یا خیر. برای مثال، اکثر محتواهای Netflix برای کشور آمریکا وجود دارد.

ایجاد لایه امنیتی با خرید فیلتر شکن ارزان برای کامپیوتر و موبایل

در ابتدای مقاله برای شما ذکر شد که می توانید با خرید فیلتر شکن ارزان اقدام به مخفی کردن هویت خود در سراسر اینترنت کنید که می تواند یک ویژگی بسیار عالی برای همه افراد در دنیا باشد. هکرها و نفوذگران بیشتر از قبل حرفه ای هستند و می توانند به راحتی به اطلاعات بانکی شما دسترسی داشته باشند. شما می توانید با خرید فیلتر شکن ارزان اقدام به ایجاد لایه های امنیتی مختلف کنید تا از این جهت اطلاعات حساس و بانکی شما تحت حفاظت باشد.

خرید فیلتر شکن کامپیوتر و موبایل
خرید فیلتر شکن کامپیوتر و موبایل

این مسئله حتی در هنگام استفاده از Wi-Fi رایگان و عمومی از اهمیت بیشتری برخوردار می شود زیرا اغلب هک شدن افراد در این مکان ها صورت می گیرد. همانطور که ذکر شد کار هکرها نسبت به قبل بسیار آسان تر شده است و دیگر نیازی به پردازش کد زیاد ندارند و کافی است تا به یک وای فای عمومی متصل شوید و اگر هکری در آنجا وجود داشته باشد، می تواند به راحتی دستگاه موبایل شما را هک کند.

دانلود فایل های تورنت با استفاده از وی پی ان

torrenting و به اشتراک گذاری فایل تورنت به این معنی است که همه افراد در اشتراک فایل میتوانند آدرس IP واقعی شما را ببینند. در واقع، آنها می توانند از یک فایل تورنت استفاده کنند تا ببینند شما در کدام کشور و شهر قرار دارید و همچنین از چه ISP استفاده می کنید. با وجود درج شدن این اطلاعات در سطح اینترنت ممکن است مشکلات امنیتی برای شما رخ دهد. شما می توانید به راحتی با خرید فیلتر شکن ارزان از درج شدن اطلاعات واقعی خود در سطح اینترنت جلوگیری کنید.

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد، خرید فیلتر شکن ارزان می توانید یک آی پی و موقعیت مکانی تقلبی را به دست آورید و گردش آزاد در سراسر اینترنت داشته باشید و هویت خود را حفظ کنید. حال برای دانلود فایل های تورنت نیز می توانید از یک وی پی ان استفاده کنید.

تورنت در اکثر کشورهای دنیا ممنوع است و جریمه های مختلفی در پی دارد و این یک مسئله کاملا جدی است. خوشبختانه دانلود تورنت در ایران ناشی از نبود قوانین کپی رایت کاملا آزاد است و هیچ مشکلی را برای شما به وجود نمی آورد.

دیدگاهتان را بنویسید