فیلترشکن رایگان

مزایای استفاده از فیلترشکن رایگان برای کامپیوتر و موبایل

مزایای استفاده از فیلترشکن رایگان برای کامپیوتر و موبایل

اگر به آزادی و حریم شخصی آنلاین خود اهمیت می دهید، استفاده از فیلترشکن رایگان در واقع یک مورد بسیار ضروری است. فیلترشکن رایگان یک ارتباط مطمئن بین شما و اینترنت ایجاد می کند و در واقع اینترنت به شما در موارد زیر کمک می کند.

 • مکان واقعی شما دیگر قابل مشاهده نخواهد بود.
 • از جاسوسی و حملات سایبری جلوگیری کنید و می توانید داده ها و دستگاه شخصی خود را از هکرها، بدافزارها و حتی نظارت های دولتی محافظت کنید.
 • به صورت رایگان اینترنت را مرور کنید و هر سایتی را که می خواهید، از جمله سرویس های پخش فیلم مانند Netflix US، سایت های تورنت و دیگر سایت های مسدود شده را مشاهده کنید.

برای متصل شدن به اینترنت با وی پی ان، هیچ گونه سواد خاصی نیاز نیست و فقط کافی است تا بلد باشید یک گوشی و یا کامپیوتر را خاموش و روشن کنید.

VPN چیست و چگونه کار می کند؟

فیلترشکن رایگان یک ابزار امنیتی اساسی برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما است. بدون فیلترشکن رایگان، فعالیت اینترنت شما توسط افراد دیگر به راحتی قابل مشاهده و بررسی است. این شامل تاریخچه مرور شما، فایل های دانلود شده، جزئیات بانکی آنلاین و رمز عبور شما خواهد بود.

از این بدتر، همه چیز را می توان از طریق آدرس پروتکل اینترنت آی پی خود به دستگاه شما ردیابی کرد. آدرس IP شما مکان فیزیکی شما را مشخص می کند و می تواند برای ردیابی شما در زندگی واقعی مورد استفاده قرار گیرد. این مانند ارسال نامه از طریق پست است هر کسی می تواند پیام را بخواند و ببیند که نام و آدرس شما چیست.

اما وقتی به یک فیلترشکن رایگان وصل هستید، فعالیت اینترنت شما رمزگذاری شده و آدرس IP واقعی شما مخفی خواهد شد. هیچ کس نمی تواند ببیند شما چه کسی هستید یا چه کاری انجام می دهید، حتی ارائه دهندگان خدمات اینترنت، دولت ها یا هکرها نیز برای دیدن آدرس شما، ناکام هستند.

فیلترشکن رایگان
فیلترشکن رایگان

به جای یک نامه از طریق پست، اکنون یک پیام خصوصی فوق العاده ایمن ارسال می کنید که فقط گیرنده مورد نظر می تواند آن را بخواند. هیچ آدرس یا نام فرستنده ای وجود ندارد اگر شخص دیگری سعی در جستجوی اطلاعات داشته باشد، فقط جملات اطلاعات رمزگذاری شده را مشاهده خواهد کرد.

به طور کلی وی پی ان چگونه کار می کند؟

 • شما یک VPN راه اندازی می کنید و به یک سرور وصل می شوید.
 • اکنون ترافیک اینترنت شما توسط فیلترشکن رایگان رمزگذاری شده است، هیچ کس نمی تواند از فعالیت های آنلاین شما، از جمله دولت، تبلیغ کنندگان یا هکرها با خبر شود.
 • ترافیک رمزگذاری شده به سرور فیلترشکن رایگان که به آن وصل هستید ارسال می شود.
 • به نظر می رسد که ترافیک اینترنت شما از سرور VPN سرچشمه می گیرد. در اصل، شما مکان واقعی خود را پنهان کرده اید و به جای آن، مکان سرور فیلترشکن رایگان را جایگزین آن کرده اید. این به شما کمک می کند تا از سانسور آنلاین، نظارت از طرف کشور خود محافظت کنید.

مطمئن باشید که هیچ کس نمی داند که شما از فیلترشکن رایگان استفاده می کنید. فرآیند رمزگذاری فیلترشکن رایگان به امنیت داده های خصوصی شما ادامه دارد و بنابراین می توانید آزادانه و ناشناس از اینترنت استفاده کنید.

مزایای استفاده از فیلترشکن رایگان

اکنون که می دانید فیلترشکن رایگان چه کاری انجام می دهد و چگونه کار می کند، اجازه دهید نگاهی بیندازیم که چرا شما باید از وی پی ان استفاده کنید.

 1. رفع محدودیت های Netflix، iPlayer BBC، Amazon Prime Video، Disney + و هزاران سایت دیگر

بهترین نمایش ها و فیلم های تلویزیونی را به هیچ وجه از دست ندهید فقط به این دلیل که در کشور مناسبی نیستید، سرویس های پخش مانند Netflix، iPlayer BBC، Hulu، Amazon Prime Video و Disney + در کشور شما مسدود شده است.

یک فیلترشکن رایگان می تواند محدودیت های جغرافیایی را دور بزند و شما را به هر سرویسی در سراسر جهان دسترسی دهد. بنابراین اگر شما در کشوری خارج از آمریکا زندگی می کنید و یا در حال سفر هستید و با سانسور روبرو شدید، با استفاده از وی پی ان میتوانید محدودیت ها را دور بزنید.

وی پی ان رایگان
وی پی ان رایگان
 1. بازی های مسدود شده را به راحتی بازی کنید

آیا تاکنون خواسته اید یک بازی آنلاین بازی کنید اما متوجه شده اید که در کشور شما مسدود شده است؟ شما تنها نیستید، در سراسر دنیا بازی هایی وجود دارد که در کشورهای خاصی مسدود هستند.

با یک VPN، می توانید موقعیت مکانی خود را تغییر داده و به هر بازی آنلاین دسترسی پیدا کنید و اصلا مهم نیست که در کدام کشور هستید.

 1. با خیال راحت از تورنت استفاده کنید

تورنت همیشه خطرناک است. شما هرگز نمی توانید مطمئن باشید که فایل های دانلود شده شما ۱۰۰٪ ایمن هستند یا خیر. از این جهت هکرها همیشه در کمین شما هستند تا فایل های مختلف تورنت را دانلود کنید. با استفاده از وی پی ان میتوانید اتصال خود را با وی پی ان امن نگه دارید.

 1. حفظ حریم خصوصی آنلاین

آیا اطلاعات بانکی خود را به صورت آنلاین به دوستان ارسال کرده اید؟ آیا از شبکه های عمومی WiFi استفاده می کنید؟ اگر چنین است، ممکن است تا به امروز هکرها به اطلاعات شما دست پیدا کرده باشند و از این جهت می توانید با استفاده از یک وی پی ان، اطلاعات خود را امن نگه دارید.

یک فیلترشکن رایگان با کیفیت از پیشرفته ترین رمزنگاری برای امنیت داده های شما استفاده می کند. همچنین تضمین می کند که هر وب سایتی که اطلاعات شخصی شما را دریافت می کند نمی تواند دستگاه شما را ردیابی کند و تا حد امکان شما را ناشناس نگه می دارد.

 1. دور زدن سانسور و فایروال ها

بسیاری از کشورهای جهان اینترنت را سانسور می کنند زیرا برخی از مطالب با عقاید سیاسی یا مذهبی آن کشور مطابقت ندارند.

اگر با محدودیت های اینترنتی زندگی می کنید یا به یک کشور سفر می کنید که دارای محدودیت های بسیار است، به یک فیلترشکن رایگان نیاز دارید تا به صورت رایگان و ایمن در اینترنت مرور کنید.

فیلترشکن رایگان به شما کمک می کند تا این سایت ها را از حالت انسداد خارج کرده و فعالیت آنلاین خود را به راحتی انجام دهید و هیچ گونه جای نگرانی نیست.

وی پی ان با کیفیت
وی پی ان با کیفیت

دیدگاهتان را بنویسید